Top 10 custom motorcycles of 2013

Rok 2013 zbliża się do końca, więc ruszyły wszelkiej maści motocyklowe podsumowania. Tym razem nowozelandzki portal Bike Exif prezentujący najlepsze (ich zdaniem) customy stworzył listę dziesięciu motocykli, które najbardziej spodobały się użytkownikom portalu. W zestawieniu tym wzięto pod uwagę liczbę wyświetleń, wygenerowany ruch na portalach społecznościowych, ilość udostępnień i linków zewnętrznych oraz wiek postu, żeby nie osłabiać w tym rankingu postów stosunkowo nowych. Jednak, co najciekawsze, w tym zestawieniu znalazł się custom zbudowany przez warszawskiego fotografa Mateusza Stankiewicza z pomocą ekipy z Eastern Spirit. Jest to Honda CX500 model z 1982 r. 

custom_eastern_spirytHonda CX 500 Mateusza Stankiewicza i garażu Eastern Spirit

Redakcja portalu Bike Exit na tyle zachwyciła się tym motocyklem (tutaj artykuł z galerią), że postanowiła umieścić jego zdjęcie na okładce ściennego kalendarza z customami na 2014 r. Dla mnie umieszczenie motocykla Stankiewicza na liście najlepszych customów 2013 (a jest to jego pierwsza motocyklowa produkcja) jest ważny z dwóch powodów – po pierwsze świadczy o tym, że nasze garażowe dłubaniny zostają docenione w świecie – i słusznie, po drugie warto zwrócić uwagę, że zaczynają się coraz bardziej podobać customy tworzone na bazie motocykli dość wiekowych. I to jest absolutnie genialna sprawa – nie dość, że możemy się nacieszyć pracą przy motocyklach klasycznych i starych, to jeszcze zainteresowanie wokół takich customizacji powoduje, że otrzymują one nowe życie. Czyż to nie świetna wiadomość?
A tutaj galeria wszystkich „Top 10 custom motorcycles of 2013”:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Top 10 custom motorcycles of 2013

  1. Pingback: roger vivier shoes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.